نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اهمیت رسم خطوط در طراحی لباس

چرا رسم خطوط در طراحی لباس از اهمیت زیادی برخوردار است؟
نقاشی های مد نیاز به رسم خطوط دارند، زیرا بدون آنها نقاشی ها اغلب به نوعی نامشخص و ناتمام به نظر می رسند. خطوط نقاشی به بهتر نشان دادن آنها کمک می کنند و توجه تماشاگر را جلب می نمایند.
چگونه شروع کنیم؟
یکی از بدترین چیزهایی که می تواند برای نقاشی شما اتفاق بیافتد این است که آن را به طور کامل طراحی کرده اید و در آن لحظه شروع به رنگ کردن آن با مداد کنید. مدادها معمولا موجب لک شدن طرحتان می شوند (اگر شما از مارکرها استفاده می کنید) یا به شکل مطلوبی به نظر نخواهند رسید (اگر از آبرنگ استفاده می کنید). به همین دلیل است که به شما توصیه میکنیم که برای رسم طرح هایتان از رنگی استفاده نمایید که حتی اگر آن را لکه دار کند ، هنوز هم مانند سایه های روشن قهوه ای به نظر رسد ؛ به این ترتیب زمانیکه کارتان تمام شد ، هنوز هم می توانید به طرحتان نگاه کنید و آن زشت به نظر نخواهد آمد.

اول رنگ آمیزی کنیم یا ابتدا خطوط طرحمان را رسم نماییم؟به طور کلی ، این بستگی به ابزاری دارد که شما ترجیح می دهید از آن استفاده کنید. مثلا در صورت استفاده از مارکرها ، اغلب رنگ آمیزی و سپس پر رنگ کردن خطوط آسانتر است.
خطوط باید چه رنگی باشند؟
به اطرافتان نگاه کنید. آیا چیزی با خطوط سیاه می بینید؟ خطوط سیاه فقط باید برای اشیای خاکستری تیره یا سیاه به کار روند.
برای هر مورد دیگری ، از رنگی استفاده کنید که چندین درجه تیره تر از رنگ شما است. می توانید قبل از استفاده رنگ بر روی طرح اصلی تان ، آن را بر روی تکه کاغذی امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *